Новинка

Садово-паркового декоруІнтернет-магазин

Догляд за бруківкою

02 листопада 2020

arrow_backназад

Все навколо нас  потребує догляду і бруківка  теж не виключення👆 
🗨🗨🗨Що ж ми повинні зробити , щоб вона завжди виглядало красиво?⬇️

✅Вам доведеться регулярно видаляти з поверхні всі забруднення спричинені тривалою вологою, пісок, бруд, а також траву, мох та інші лишайники. Це слід робити принаймні три рази на рік: навесні, влітку та восени.

✅Доглядати за бруківкою досить просто і зазвичай для її очищення не потрібні дорогі або складні інструменти. Для підмітання листя та видалення піску достатньо стандартного віника. У випадку більш серйозних і стійких забруднень найкращим рішенням буде мийка під тиском. Також можна скористатися за потреби делікатним миючим засобом. Натомість бур’яни, а також цвіль і грибки можна ефективно видалити за допомогою щітки.

✅Бруківка вимагає систематичних ретельних процедур догляду. Бруд, спричинений ⚠️моторним маслом або мастилом від грилю не можна допускати взагалі, проте якщо так станеться ,то потрібно негайно очистити такі забруднення знежирювальними сумішами , бо позбутися пізніше  таких плям буде важко, або й неможливо зовсім. 

🚫Також слід пам’ятати, що взимку потрібно регулярно видаляти сніг та лід з бруківки.  Однак забороняється посипати поверхню сіллю, оскільки це може послабити її зовнішній шар. Також не допускається  прибирання льоду гострими предметами з поверхні!

Акція

%