Новинка

Садово-паркового декоруІнтернет-магазин

Чому Колормікс дорожчий ніж однотон?

 

arrow_backназад

brukdesignКОЛОРМІКС ДОРОЖЧЕ ніж однотонна! Чому? 🎨

Таке питання нерідко задають нам покупці. Адже, здавалося б, яка різниця: використовувати 1 кг одного пігменту або по 300 г різних? Але якщо вникнути в процес виробництва, відповідь буде очевидною!

‼‼Змішуються НЕ пігменти між собою, а бетон, пофарбований в різні кольори. Це означає, чим більше кольорів, тим більше обладнання буде задіяно. Так, для звичайної сірої плитки використовується 2 бетонозмішувача, для колормікса 6-7. Відповідно зростає витрата енергоресурсів і часу на виготовлення різних кольорів бетону.

⏩Для отримання гарного колорміксу не достатньо двох кольорів. Це мінімум 3 кольори, а подекуди й 4-5.

🔥🎖🏆Важливим аспектом у даній справі є МАЙСТЕРНІСТЬ ТЕХНОЛОГА! Далеко не кожний вміє зробити гарний Колормікс!

🎨🎨🎨Колормікс насамперед це гра барв! Якщо він вдалий - то в результаті територія облаштована такою бруківкою буде виглядати витончено, елегантно і надзвичайно цікаво!

⛔Якщо ж обрати Колормікс недосконалий - результат може вийти таким: відчуття що бруківка брудна , з висолами і т.д.

👐Довіртесь вашим відчуттям! Колорміксів однакових не буває😉
В кожного виробника свої секрети їх виготовлення!Краще один раз заплатити більше, ніж зекономити і "терпіти" кожного дня те, що буде не до душі!

⏩Отже , бруківка Колормікс дорожча , тому що процес її виробництва ресурсозатратніший. Однак , все виправдовує результат! З технологією колормікс Ви маєте можливість підібрати найбільш вдале рішення саме для своєї ділянки!

Акція

%