Новинка

Садово-паркового декоруІнтернет-магазин

Укладання бруківки в Хмельницькому від «Брук Дизайн» — це чітке дотримання технологічних вимог, що гарантує якісну та довготривалу експлуатацію покриття.

Яскраве та оригінальне покриття, є чи не найважливішим елементом екстер’єру будь-якої присадибної ділянки. Територія, на якій виконано гармонійне укладання тротуарної плитки в місті Хмельницький, виглядає естетично привабливо та чудово контрастує із ландшафтним дизайном. Укладання бруківки (Хмельницький) нашими майстрами — це гарантія того, що Ваша ділянка завжди буде залишатись доглянутою, адже тротуарна плитка не тільки гарний, але й довговічний матеріал.

Укладання тротуарної плитки в Хмельницькому

Ми неодноразово на власному досвіді мали нагоду пересвідчитись, що вдало підібране дорожнє покриття не тільки прикрашає прибудинкову територію, але й здатне повністю її перетворити на витвір дизайнерського мистецтва. Укладання тротуарної плитки в Хмельницькому нашими майстрами дозволить створити комфортну атмосферу без лишніх витрат.

Довіряйте благоустрій території професіоналам компанії «Брук Дизайн», які допоможуть створити та реалізувати справді неповторний проект. Укладання тротуарної плитки (Хмельницький) — основний напрям нашої компанії, і ми можемо швидко та якісно виконати всі етапи укладання бруківки, про які і розкажемо нижче.

Як відбувається процес укладання бруківки в Хмельницькому

Підготовка мостіння

При укладці несучих шарів потрібно дотримуватись вимог БНіП 2.0502-85, які створені спеціально для того, щоб забезпечувати міцність, водопроникність та морозостійкість покриття. Ці вимоги представлені у вигляді конструктивно-технологічних рішень,  покликаних забезпечити найкращі функціональні умови експлуатації. Пріоритетним завданням на даному етапі є створення надійної дренажної системи «бруківка-основа-ґрунт».

На стадії проектування повинні бути враховані можливості додаткового водовідведення, зокрема за допомогою дренажної системи чи поверхневого відводу. Потрібно враховувати пропускну здатність системи, і якщо вона менша 0,02 літр/сек на 1 м.кв., то слід включити допоміжний варіант.

Несучий шар може бути представлений у вигляді будь-якого матеріалу, головне, щоб він відрізнявся хорошими дренажними властивостями та морозостійкістю. Зокрема, це може бути дрібний гравій чи щебінь фракції 5-70 мм. На стадії проектування визначається тип дорожнього покриття, і в залежності від цього обирається товщина несучого шару, яка може бути від 15 до 70 см.

Підстилаючий шар стандартно повинен становити 3-5 см, а в якості матеріалу підходить щебеневий відсів фракції 0-5 мм.

«Брук Дизайн» – укладання тротуарної плитки Хмельницький

«Брук Дизайн», ми надаємо послугу – укладання бруківки Хмельницький, сучасні технології укладання. Монтаж, дизайн, гарантія.

Укладання плитки
Укладання тротуарної плитки в Хмельницькому, вирівнювання

Після підготовки підстилаючого шару, можна переходити безпосередньо до укладання тротуарної плитки. Для цього обирається профіль укладання (по рейці, шаблону чи шнурові), а потім рівними рядами виконується укладання бруківки.

Шви при укладанні тротуарної плитки є своєрідними елементами опори і допомагають рівномірно розподіляти навантаження.

⚠️ Зверніть увагу!

При укладанні бруківки слід використовувати камені з різних піддонів одночасно. А для того щоб не забруднити вже готове покриття, рекомендуємо його накривати плівкою.

Трамбування плитки
Укладання бруківки в Хмельницькому, як відбувається трамбування

Після виконання монтажних робіт бруківку в обов’язковому порядку потрібно трамбувати, при цьому шви між підстилаючим шаром и ФЕМ будуть дещо збільшуватись. При трамбуванні поверхня має бути добре очищеною та сухою. Всі дії виконуються, починаючи з країв в напрямку до середини.

Якщо відбувається трамбування кольорових ФЕМ, то використовуються вібраційні плити з спеціальним полімерним покриттям. Робоча маса вібраторів становить 170-200 кг, а сила збудження – 20 КН. Після роботи вібратора бруківка, як правило, дає усадку приблизно 1 см.

Заповнення швів при укладанні бруківки та тротуарної плитки

Фінальною стадією укладання бруківки є заповнення швів, до якого приступають одразу після трамбування. Для заповнення швів традиційно використовують пісок, який поливають водою, а якщо потрібно досягнути більшої щільності, процедуру повторюють кілька разів.

Після заповнення швів обов’язково прибрати залишки піску і можна приступати до експлуатації тротуарної плитки!

Ми пропонуємо професійне укладання бруківки в Хмельницькому.

Акція

%