Новинка

Садово-паркового декоруІнтернет-магазин

Виробник тротуарної плитки та бруківки в Івано-Франківську

Виробництво «Брук Дизайн» – це поєднання 25-річного досвіду із сучасними німецькими технологіями вібропресування. Ми використовуємо вібропрес фірми HESS, бетонний завод -фірми SCHLOOSSER. Ці торгові марки давно заслужили лідерство у галузі будівельного обладнання для виготовлення виробів з бетону професійного рівня.

«Брук Дизайн» є провідним виробником бруківки в західному регіоні, який пропонує споживачам вироби з бетону найвищої якості, що відповідають європейським стандартам. Продукція компанії систематично проходить вітчизняну та європейську сертифікації.

Виробництво бруківки та тротуарної плитки знаходиться в Чернівцях, а завдяки власному автопарку з маніпуляторами, ми вчасно та оперативно доставляємо продукцію в Хмельницький, Тернопіль чи Івано-Франківськ.

Контроль якості став основною складовою кожного етапу виробництва тротуарної плитки в Івано-Франківську, який дозволяє відбирати тільки найкращу перевірену сировину і чітко дотримуватись визначених технологічних норм. Наша продукція має високий рівень водонепроникності та морозостійкості.

Виробництво тротуарної плитки в Івано-Франківську

Потужне сучасне обладнання та злагоджена робота команди професіоналів дозволяють дотримуватись визначених термінів виробництва бруківки та тротуарної плитки в Івано-Франківську, і гарантувати своєчасну доставку та проведення монтажних робіт.

Виробник бруківки Івано-Франківськ – «Брук Дизайн» давно вважається беззаперечним лідером у західному регіоні.

Завдяки широкому різноманіттю форм та кольорів наша команда може запропонувати безліч неповторних ідей для облаштування дорожніх покриттів, тротуарів, паркових та житлових зон. Бетонна бруківка від «Брук Дизайн» може відтворювати фактуру природніх мінералів чи каменю, імітувати красу та благородність зістареного покриття з певним історичним присмаком.

Акція

%